Žiadne koncerty? My máme online streamy!

Prezerala som niekoľko Facebookový stránok a future events a našla som pár vychytávok. Ak ste našli niečo zaujímavé aj vy, určite nám dajte vedieť do komentu na našom FB.


Starý známy Let it toll

Minulý týždeň sa nám na Let it roll FB fun page predviedla dvojica T and Sugah. Svoj hodinový liquid set zahrala z netradičného prostredia, pričom sa fanúšikovia určite aj dobre najedli a pobavili. Kto by počas varenia nepočúval staré - dobré drumače. Týto chlapci pritom zvládli nahrať aj hodinový set.     

DNB wear večer s MiLOU 

Z domácej scény sme prednedávnom v našom Bordel room pustili tracky od obľúbenej členky III Trident, česko-slovenskej DJ Beaty. Bordel room je projekt, ktorý okrem kvalitnej hudby a parádnej “súkromnej” párty prináša aj inside jednotlivých interpretov. Všetky časti si môžete pozrieť na našom Youtube.

Pred samotným setom vyspovedala DJ Beaty naša kolegyňa MiLA. Celý rozhovor si môžete pozrieť TU.


Ďalšie super streamy..

Slovenský Pulsation na FB fun page vždy streamuje niečo parádne. Zahraničné streamy Drum and Bass Arena a Beatport na FB spoločne pomáhajú vyzbierať peniaze na pomoc zdravotníckemu personálu po celom svete.

Reperka MC Y-zer

Zo zahraničia nám ešte na začiatku karantény naspievala song mladá a veľmi talentovaná Angličanka MC Y-zer. Jej deep voice a novú skladbu LOCKDOWN si môžete vypočuť na Soundclound.

Bratislavský koncert online

V bratislavskej Fuge zahrali prednedávnom piati skvelí DnB producenti a DJ. Určite všetci poznajú našu Matiu alebo Changing faces, ktoré majú svoje tracky v 4 hodinovom sete. Na taký malý piatoček to určite stačí.

NADCHÁDZAJÚCE UDALOSTI

Budúcu sobotu (9.5.) vysielajú live priamo z ostravského klubu Fabric. Pripravujú nadupané drumače pretože koncert z 2.4. 2020 s nabitým programom som sledovala online. Záznam si môžete pozrieť na ich FB.

Na konci mája sa v londýnskom Studio 338 má odohrať Critical Sound Summer Sonic BBQ, line up je už prichystaný a vstupenky sú stále v ponuke. Stay tuned a možno sa celý koncert zmení na online mordor.

Určite je veľa z vás sklamaných za novú alternatívu #stayhome festivalov a koncertov. No nikto nepovedal, že repráčik si nemôžeš doniesť do lesa a zaskákať si tam. 

Dajte nám vedieť čo ďalšieho sa v blízkej - či ďalekej budúcnosti na internete rýsuje. Čo si teraz idete..

  • ONE LOVE
  • DNBLOVE

  • TEXT: Nina
  • PHOTO: archiv 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info