12 hodinová šichta na Let It Roll on tour Slovakia 2019

Tak ako každý rok, koniec novembrového mesiaca bude patriť najlepšej klubovej akcii, ktorá sa odohrá v bratislavskej Refinery gallery. V sobotu, 23. novembra odštartuje o 19hodine slovenská verzia Let it Roll on tour s kvalitnými Djs. Ich prepracované sety, ktorými budú hladiť tvoje ušné bubienky, ťa nenechajú stáť na jednom mieste, ibaže by si stál práve na bare. :)

DNBWEAR na Tridentovských žúroch nikdy nechýba a nebude tomu inak ani tento rok. Jediné, čo sme zmenili, že sme si nenechávali kolekciu pre zimné obdobie exkluzívne iba pre LIRko, ale niečo sme už publikovali on-line v našom eshope.

Von sa dostala zatial iba kolekcia DEADLY SICK, ktorú si stále vieš on-line kúpiť. Privezieme ju aj na miesto činu, nemusíš sa báť! A už vôbec sa nemusíš báť, že nemáme v rukáve ešte nejaké novotinky.

Ďalší drop sa do e-shopu dostane až po LIRku, takže stále máme nejaké exkluzívne vecičky pre našich verných fanúšikov! Zastav sa a popozeraj čo všetko sme nabrali.. alebo aspoň pozdrav a len tak pokecaj s našim super DNBWEAR TEAMOM!

NAŠA RADA: Nezabudni si rýchlo kúpiť lístok, nedávno hlásili, že je už 90% vypredaných!

Tento rok však nečakaj 4 stage. Aby sme sa vyhli prekrytiu tvojich obľúbených Djs skresali sme to na dva stage, na ktorých sa môžeš vyblázniť do sýtosti! Na hlavnom stage sa môžeš tešiť na zvučné mená ako napríklad SUB FOCUS.

Nick Douwma pod týmto pseudonymom vydáva svoje nahrávky už od roku 2003. Tento anglický elektronický producent vydal dňa 12. októbra svoj prvý debutový album pod názvom “Sub Focus”. Sub Focus takisto remixoval vybrané tracky pre interpretov ako Deadmouse, The Prodigy, Empire of the Sun…

Prvé miesto v rebríčku UK Dance Chart vyhral so singlom X- Ray, ktorý vydal v roku 2005. Človek si ani neuvedomí, že tento singel už má 14 rokov. V roku 2010 bol podporou austrálskej drum and bass skupiny Pendulum.

Teddy Killerz b2b Gydra b2b Mizo. A čo si pre nás toto trio prichystalo? Ani s odhadom neviem povedať, na čo sa môžeme pripraviť.

Každopádne si nemyslím, že to bude niečo, čo nás bude nudiť. Teddy Killerz je rusko-ukrajinská hudobná skupina, ktorá sa vyznačuje tým, že produkuje rôzne štýly elektronickej hudby.

Táto skupina vydala released OWSLA a následne sa pridala k vydavateľstvu Ram Records. Svoj prvý album vydali 5. júna 2017 s názvom Nightmare streets.

Gydra je duo, ktoré vytvorila legenda ruskej drum and bass scény, vodca Neuropunk podcast a Tamrecords Eugene Besman aka DJ Bes a výborny producent z Moskvy Nikolay Shilov aka Menfort.

Gydra je jedným z najzaujímavejších a najrýchlejšie rastúcich aktov. Projekt bol nominovaný ako najlepší nováčik na Drum & Bass Awards 2017.

Chalani získavajú pravidelnú DJ podporu od fanúšikov Noisia, Audio, Ed Rush a Optical, Black Sun Empire... Po obrovských dvojročných produkciách v drum and bass sa Gydra chystá pokračovať v ich práci aj v roku 2020.

Alexey Maslyukov aka MIZO, pochadzajúci z Ruska začali svoju kariéru v roku 2009.

Pri jeho začiatkoch sa inšpiroval všetkou odrodou drum and bass, ku ktorej sa mohol dostať. V roku 2011 ho objavil DJ Bes. Prvýkrát sa predstavil veľkému publiku so skladbou Blood line.

Potom začal publikovať na vydavateľstve Tamrecords. V tom istom roku vydala spoločnosť Mizo EP s názvom Without the Sun EP na Ammunition records.

Mizo sa pripojil k spoločnosti Menfort a Bes, aby založil projekt Gydra, ktorá začala jeho novú etapu. V roku 2017 sa Mizo rozhodol opustiť tento projekt a otvoril novú kapitolu začatím vlastnej kariéry.

Majstri svojho remesla. Trio pochádzajúce z Bologne- Hallucinator. Traja kamaráti Nk, Geenobronx & Perfect Unknown. Myslím, že týchto troch pánov ti už nemusíme predstavovať.

Ak poznáš aspoň trochu hudbu, ktorú hrajú, musí ti byť jasné, že liquid k ním naozaj nepatrí. Metal, hardcore, grindcore, bolo to, čomu sa venovali.

Popri headlineroch nemôžme zabudnúť ani na náš kvalitný support. Tento krát sa predstavia viac menej v b2b. Subtension b2b Kutlo, Bifidus Aktif b2b Dj Suki, Dj Beaty b2b Lady Su, Bion b2b DJ FEZRY. Druhý stage sa bude ako obvykle nachádzať vonku a patriť bude rytmom soulful, liquid & deep drum and bass na čele s jedným z najrešpektovanejších anglických projektov SpectraSoul.

Hneď po SpectraSoul sa nám predstaví nový projekt Particular Shades. Toto duo v spojení Deepthonic a Abbre sa rozhodli spojiť svoje sily a pod novým menom budú reprezentovať práve Signal_FM.


Nechcem predbiehať, čo si pre nás pripravia, každopádne očakávaj masívne hlboké beaty. Na Signal_FM stage nemôže chýbať jeho zakladateľ LIXX. Medzi ďalších support sa pridajú Gesi b2b Disgustin Justin+ Fifilip live drums, Funky b2b Geerca b2b Keeno feat. Šupo live scratch.

A keď aj po týchto dvanástich hodinách budeš mať stále málo od siedmej hodiny rannej bude vo FUGA clube prebiehať afterka, kde ťa privezie kyvadlová doprava priamo spred Rafinerky.

Tu sa môžeš doraziť na The Prophecy, Beaty, Macaque či C:rcle.

Na Let it Roll on tour Slovakia sa poriadne vyspi a v sobotu namier svoje kroky práve sem!

EVENT - Klik sem a kuk tam ;) x X x X x AFTERPARY EVENT - Klik sem a vidíme sa tam!

  • TEXT: Laluš
  • Photo: Trident.sk, dckdst, archive

Objav viac:

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info