Koven už tento týždeň na Basement festivale - videopozvánka

Už 18.7. sa môžeme tešiť na Basement festival, ktorý bude trvať celé tri noci. V Komárne sa nám predstavia na 3 stages niekoľko DJs z domova, ale aj zo zahraničia.

My sme si dnes vyspovedali KOVEN. KOVEN je dvojica producentov Max Rowat and Katie Boyle, z Anglicka, ktorí sa už tento týždeň ukážu na Basement festivale a my sme Katie vyspovedali o tom, ako sa im v poslednej dobe darilo. 

Čo vás inšpirovalo k natočeniu videoklipu "Get is right"? Akú myšlienku ste chceli ním zanechať?

Mali sme veľké šťastie, že sme videoklip “Get is right” mohli natočiť v Chorvátsku. Pracovali sme so skvelým tímom, ktorý sa uistil, že nahrá tie najkrajšie časti. A cieľom videa bolo práve nakrútiť tieto skvosty.

Ste súčasťou podpory JägerMusic, môžete nám povedať, čo to zahŕňa?

Spolupráca s Jägermeister bola pre nás veľkým šťastím. Z času na čas dostávame sponzorstvo, za ktoré im na oplátku reprezentujeme ich brand. Niekedy dokonca dostávame Jäger zadarmo, čo je vždy sranda.

Ako prebehla spolupráca s Hybrid Minds, s ktorými sa už veľmi dobre poznáte, pri tvorbe songu "In your arms”?

Spolupráca bola skutočne skvelá. Bolo to niečo, o čom sme už dávnejšie hovorili a chceli niekedy urobiť, takže to bolo úžasné, keď sa to konečne splnilo. Bola to veľmi rýchla a jednoduchá spolupráca.

Kto od vás píše scenár k piesňam?

Ja a Max píšeme všetko. Taktiež máme jeden track, ktorý bude na našom albume v spolupráci s dvoma ďalšími ľuďmi, ale to bude po prvýkrát, čo sme takúto skúsenosť mali.

Ako sa vám hrá na Slovensku? Tešíte sa na Basement festival?

Na Slovensku sme mali len jedno vystúpenie, ale bolo úžasné. Tešíme sa na to, že sa na Slovensko znovu vrátime, a to na Basement festival. 

  • TEXT: Ninuš
  • PHOTO: Basement crew archive
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info