BORDELROOM sme poňali formou súkromnej party a ponechali tak DNB undergroundovú nálepku

Takto 10 dní do zadu sme si užívali na našej prvej súkromnej party BORDELROOM s KUTLOM. Nad naše očakávania bol od začiatku o tento projekt, ktorý sme vyprodukovali spolu s našimi soldiers Mila_mila207DCKDST?, celkom veľký záujem. 

Veľa z nás si pamätá povestný bratislavský BORDEL ROOM, a tak isto veľa z nás pozná Boiler room. My v Drumandbass wear sme sa rozhodli spraviť taký hybrid a pravidelne vám prinášať kvalitnú DNB show.  Dlho sme rozmýšlali nad celým konceptom a nakoniec sme došli k spoločnému záveru, že chceme prinášať pravidelnú show o DNB, ktorá bude nie len o hudbe. 

Preto sme do celého večierku zakomponovali aj rozhovor s pozvaným umelcom. Vždy budeme dopredu avízovať, ktorého ďalšieho DJa/producenta si zavoláme na preklepnutie, takže nám kľudne môžete posielať vaše otázky, čo by ste o danom umelcovi chceli vedieť. 

Hodinový mix z dielne KUTLA bol mega nabušený rôznými subžanrovými peckami a všetci, ktorí sa rozhodli tancovať, pretancovali za hodinu svoje črievičky. Môžete sa tešiť na celý záznam, ako sme si to užívali my, ale aj Mr. DJ. 

A čo sa rozhovoru týka, bol to veľmi príjemný pokec. KUTLO nám prezradil niečo zo svojho pracovného, ale aj súkromného života. Takže sa dozviete aj to, prečo toto leto nebude na žiadnom festivale! :O 

Video z nášho prvého BORDELROOMu je stále v postprodukcii, takže sa môžete teraz navnadiť touto formou a sledovať ďalej naše kanály, kedy to bude vonku.. 

Zatiaľ stay DNB a STAY TUNED!

ONE LOVE

Text: Mila

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info