​Chystáme sa na GRILLEGALIZED 2018!

ZLATE PIESKY ॐ Bufet Lost Weekend ॐ 6.7.2018 od 16:00 

Grillegalized free party vznikla z potreby slobodne sa zabaviť a slobodne sa vyjadriť. V našom prípade hudbou, tancom a šírením tejto open mind kultúry. 

Za svoju relatívne krátku existenciu prešla aj určitým vývojom. “Ako grillegalized získavala čo raz väčšieho uznania a obľuby medzi vami, ravers, začali sme volať hostí, celé crews, aj z iných žánrov”, hovorí organizačný team, “no a tento rok sme prizvali k organizácii rovno celý projekt”. :) 

DREAMZ FACTORY 

All night Adventure for all the Psychonauts. Dreams Factory, ako ho samotní organizátori RADICAL KARMA CREW nazývajú - Multi-Dimenzionálny Minifestival, je v zásade spojenie psytrancovej párty kultúry na jednom stage-i a psytrancu podobnej alternatívnej elektronickej hudby na stage-i druhom. 

Naposled takto hostili aj formáciu s názvom SPACE CATS, ktorú poznáme aj z dnb projektov. To však nie je jediná live music. Je velmi prirodzené, že psytrancoví DJs hrávajú svoje sety ako live act - so zapojením rôzneho ďaľšieho príslušenstva. Vieme si teda zhruba predstaviť o akej hudobnej kvalite (nie kvantite :P) sa tu bavíme a na čo sa môžeme tešiť.


Na čo sa teda môžeme tešiť? 

S každým ročníkom sa organizátori snažía posúvať latku vášho-nášho kultúrno-umeleckého zážitku vyššie a vyššie. Na skvelo dostupnom výbornom mieste na Zlatých pieskoch tento rok preto vyrastie Snová ríša, kde sa DNB a PSY subkultúry vzájomne prelínajú v duchu lásky a vzájomného rešpektu. 

Precítiť túto symbiózu nám dopomôže aj PSY výzdoba v podaní Radical Karma Crew, UV žiarivky, VJing a hlavne priateľská WARM-UPka v deň párty, kedy si od 16h môžeme všetci spoločne zagrillovať, vypočut si dobrú hudbu a prípadne sa zoznámiť s novými pozitivnými ľuďmi z mesta. :) 

We know the best nation. 

It´s ImagiNation. 

We know the best system. 

It´s Soundsystem. 

This will be celebration of imagination With vibration of soundsystems! 

Z kvalitného zvuku JBL na oboch stagoch, sa budeme môcť tešiť už od 19:00, kedy sa otvoria brány GRILLEGALIZED - DREAMS FACTORY na viac ako 12 hodín.. Že vraj sa rýsuje aj nejaká ta "afterka"..  

Počas tejto doby sa v "Snovej ríši" budú vyskytovať aj predajné stánky DNB WEARFREAKY SHOP. Ako sme už spomenuli, spoločne si pekne zagrillujeme, snáď sa podarí si aj zahrať "fotbálek". A aby to nebolo málo, bude sa robiť aj PARTY MAKE-UP! Čo sa na túto tématiku celkom hodí, takže kto je odvážny, rovno berte aj celý rave kostým. Velmi sa na tú farebnosť tešíme.

DJ CONTEST

Tento event sa nezaobíde bez podpory domácej scény. A Grillegalized potrebuje práve Teba. Zúčastni sa DJ contestu a buď jedním z 3 DJs, ktorých si vyberie v prvom kole odborná porota a potom rozhodne publikum, aby nám hrali na tejto úžasnej párty.

PODMIENKY DJ CONTESTu nájdeš na facebook evente.

Prajeme ti veľa šťastia!

LINE UP 

Na Open Airy však chodíme najmä za hudbou, takže si ešte ozrejmíme túto zložku párty. Ako sme boli zvyknutí, Grillegalized vždy doniesol na breh Zlatých pieskov to najlepšie z našej SK/CZ DNB scény a my všetci sme pretancovali aj troje črievičky. 

V tomto trende teda organizátori rozhodne hodlajú pokračovať a pribudne aj smotánka z SK/CZ PSY scény. Viac ako 12 hodín undergroundového zvuku na 2 stage-och (2x JBL sound system, 10kW) v prírode pri vode oživí týchto pár umelcov, ktorí to robia pre nás. Z lásky. 

DRUM AND BASS 

stage by BASS Factory & Jump up in 2 Jungle

★ The Prophecy (SK) (RAM, Red light,) ♫ https://soundcloud.com/theprophecydnb ★ Holotrope (CZ) (HOOFBEATS) ♫ https://soundcloud.com/theprophecydnb ★ MAZZON (Upfockerz, Let it roll) ♫ https://soundcloud.com/theprophecydnb

SUPPORT★ METH / Basement / SK  DCKDST? (BASS Factory, Jump up in 2 Jungle) ★ Dr. White (Basement DnB, Jump up in 2 Jungle) ★ D-High (Jump up in 2 Jungle) ★ BLK Positiv (BASS Factory) ★ Kaško (Drumatch, Jump up in 2 Jungle) ★ Pio /Bass Factory/ ★ Drummatic /Bass Factory/ ★ Baky Jnglst (Jump up in 2 Jungle) ★ Koco (Jump up in 2 Jungle) ★ APIS (BASS Factory, RAVEsyndicate) ★ Cone /Bass Factory/ ★ Mercury + Contest winner 

HOSTED BY:  ★ MC Zlo-BA ★ MC Spiralist  Mila_mila 207 


PSYTRANCE 

stage by Radical Karma Crew

★ PETRIX / TranceCarpathiArts (UA) ♫ https://soundcloud.com/theprophecydnb ★ CHORS / Timeflux, Psyalaska crew (SK) ♫ https://soundcloud.com/theprophecydnbhttps://soundcloud.com/theprophecydnb ★ TRIPKO / Noise Poison rec.,Cyberbay rec.,Inspiro crew (SK) ★ CHICKO / Valachian Tribe (CZ) ★ KARY / PRGRSV (SK)★ JASCHI / Psyalaska crew (SK) ★ RKC DJs 

DECO:  SAYP  BLUE GALACTIC VISION  PETRIX VISION ★ INDIA POSITIVE PROJECTION ★ NOISE VISION VJ’S 


VSTUPNÉ 

Vrámci zlepšovania kvality a posúvania hranic dokonalosti sú organizátori nútení túto párty spraviť so vstupným. Náš sektor zábavy nikto velmi nesponzoruje, takže je to celkom pochopitelný krok. Je však aspoň cítiť, že si tu nikto nenabaluje vrecká na návštevníkoch party.. Dojdime teda všetci spoločne podporiť tento pekný lásky plný projekt svojou účasťou.

PS: Aj tak sa v meste nič moc iného  nedeje.. :P 

PSS: Ak máš záujem vyhrať vstupy na túto super žúrku a nejaké pekné veci k tomu, tak HRAJ na fb evente.


16:00 - 19:59 Grillegalized Free party 

19:00 - 08:00 Party 

19:00 - 22:59 Vstupné 7€ 

23:00 - 08:00 Vstupné 9€ 


Text: Mila

Photo: ReefeKubis

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info