DEADLY SICK COLLECTION je ONLINE! A bude toho viac?

Už pred pár dňami sme vypustili informáciu o tom, že DEADLY SICK COLLECTION je ONLINE! Veľa našich fanúšikov sa ale pýtalo: "A bude toho viac?". 


Čítaj tento článok a odpoveď sa dozvieš ešte dnes! ;)

Pekne poporiadku. Tento rok sme sa rozhodli robiť radosť svojim fanúšikom oveľa častejšie. Najmä v predvianočnom čase, nech sa dobre všetci naladíme! 

Preto sme vymysleli, že už nebudeme nazývať naše kolekcie, že "Zimná a Letná", ale radšej im budeme dávať nejaké cool mená. :D Kreatíva nas veru baví..

Prechádzame teda na nový systém! To znamená, že budeme vyrábať viaceré, avšak menšie kolekcie, častejšie behom daného ročného obdobia!

Najprv ti teda ozrejmíme názov tohto prvého predvianočného dropu. 

DEADLY SICK Collection

DEADLY SICK sme nazvali túto kolekciu preto, lebo sme ju vypustili na Dušičky / Halloween. Kto vie aspoň trošku po anglicky, pochopí vytvorený dvojzmysel.. A kto nevie, nech číta :D

Smrtelne chorá kolekcia, je sarkastická prešmyčka špeciálne vytvorená teda pre Dušičkovske obdobie. V angličtine to však znamená, že by sa na naše výtvory mohli používať superlatívy.. ;)  

Necháme však na tebe, čo sa ti najviac z tohto dropu páči.

LADY RED

Už v Lete sme so sebou po festivaloch vláčili dve iné tety v tomto vintage intelektuálnom štýle a obidva dizajny sa tešili velkému obdivu. Veľa nám ich neostalo, avšak stále si vieš kúpiť aspoň tričká do série. 

Dizajn LADY je teda v našom e-shope momentálne v 3 prevedeniach. Yellow, Blue a najnovší s názvom RED! Ocheckuj si ich v našom eshope pod tagom LADY.  

NASA

Konkrétne tento dizajn sa teší asi najväčšej priazni v historii dnbwear.eu! Je to prvý dizajn, ktorý sa vypredal celý ešte pred tým, ako sa vôbec dostal do e-shopu!

Pred vianocami sme sa teda posnažili a vymysleli pár nových kombinácií a obnovili jeho predaj, aby sa dostalo napríklad aj na teba. :D  Všetky varianty najdeš pod tagom NASA.

ALPHABET

Kedže sa nedávno menil čas, vymysleli sme, že by bolo treba zmeniť aj Abecedu! Takže po novom je to ABC DNB! :D

Viac ako fór v tomto dizajne nehľadaj! Nám sa velmi páči, brali sme ho na šupu, ale čo teda vravíš ty? Všetky varianty najdeš opäť pod tagom ALPHABET.

FIRST AID

Určite dobre poznáš tie situácie, kedy je všetko na HO.no a pomôže ti iba dávka drum and bassu, tak ako ho máš najradšej. 

V tomto duchu sme teda vytvorili tento dizajn, aby si tak mohol pripomenúť aj iným v tvojom okolí, že nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie! 

Aj tento dizajn má svôj tag pod názvom FIRST AID a najdeš tam všetky varianty oblečenia.

DRUM AND BASS

Aby sme nezabudli na to, čo máme najradšej, napísali sme to velkým písmom. Nech si toho každý všimne! A nosiť ju môžeš či si muž, a či žena! 

Unisex je heslo, ktoré veľmi často a radi používame. Lebo nie sme sexisti, sme sexy! Aj keď sa produkt volá "Pánske tričko", v menšej veľkosti je tak akurát pre ženy. 

Nezabudni checkovať tabulky rozmerov, ktoré sme pridali už všade do jednotlivých produktov! Túto edíciu nájdeš pod tagom DRUM AND BASS!

DNB LEAGUE BRAND 

Nechceme sa stále opakovať, ale stále sme veľmi hrdí na to, že jedním z našich hlavných brandov, ktoré exkluzívne predávame on-line, je práve DNB LEAGUE. Jedna z najstarších DNB značiek vôbec. 

Ozajstní "kajnšmetkeri" a praví Junglists vedia a kto nevie, nech si odsleduje komunitnú prácu napríklad na FB:

Nové dizajny od DNB LEAGUE najdeš v ich sekcii spoločne s ostatnými dizajnami!


Čo čakať ďaľej?

Tešiť sa môžeš na celý set mikín, detské oblečenie, pristať by mal aj ďalší drop pred samotnými vianocami, ak nie dva :o  .. a určite sa dočkáš aj celého setu nových aj obľúbených doplnkov. Takže ako vždy, radíme, STAY TUNED!

  • Text: Mila
  • Pics: DCKDST?
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info