DNB WEAR goes to LET IT ROLL on Tour SLOVAKIA 2018!!

Horlivo odpočítavame dni do najväčšieho indoorového sviatku na Slovensku. Komu tento sviatok ušiel, tak vám to pripomenieme. 10. Novembra sa otvoria brány Rafinnery Gallery pre všetkých milovníkom Drum and Bassu, aby si užili noc plnú skvelých DJs.

Každá stage bude mať vlastný príbeh! Kým na prvom stage si môžeme vychutnať exkluzívnu Portal show, kedy tam vyrastie obrovská a efektná "brána do inej drum and bass dimenzie". Čerešničkou na torte bude samotný sound systém, ktorý ozvučuje samotný main stage letného Let it rollu K1/KARA.

Okrem vizuálnej a zvukovej stránky sa môžeme tešiť aj na samotných DJs, ktorý sa na tejto stage predstavia. Rakúske duo a výhercovia minuloročného Drum and Bass Arena Awards Camo and Krooked budú najväčšími hviezdami tohto večera. No nebudú chýbať ani iné neurofunkové mená ako Neonlight, Prolix, Muzzi či The Prophecy. Poriadny náklad neurofunku na tejto stage nám predvedú aj supporteri ako Bifidus Aktif, Kato+ Grňa, Suky či Tysmo.

Na druhom stage sa predvedie jeden z Top DJ vo svojom obore. Jump upový king Hedex vás nenechá určite stať na jednom mieste. Tomuto bláznovi bude sekundovať rodák zo Slovenska Matzet či zástupkyňa nežnejšieho pohlavia Mollie Collins.

Oslava 8. narodenín vydavateľstva Forbiden Society sa bude niesť na treťom stage. Čo by to boli za narodeniny keby sa neudialo niečo špeciálne, Po prvý krát na Slovensku vystúpi projekt 3RDKND, ktorý tvorí trojica chalanov Forbiden Society, Donny a Katharsys. Môžeme sa tak pripraviť na poriadnu dávku experimental, military, hard&dark Drum and Bass.

V neposlednom rade 4. stage, ktorý sa bude ako vždy nachádzať vonku, bude vybavený nadupaným sound systémom. Patriť bude dlhovekej relácii Signal_FM. Tešiť sa môžeme na Britského producenta Keeno na kvalitných Q.Z.B či na mladú rodáčku z Piešťan CHanging Faces. Supporti na Signal_Fm stage budú v zastúpení samotného autora a moderátora Signal_FM Dj Lixxa. Ako ďalší sa predstaví Dj Gesi, KAVVA, Piatok b2b Paplon+ Fifilip, Deephtonic, Bëor. A nesmieme zabudnúť ani na contest winner.

Ako každý rok vybrať si budete môcť nie len z alka či nealka na baroch. Ale tešiť sa budete môcť aj z kvalitného oblečenia našej značky DRUMandBASS WEAR (dnbwear.eu), ktorá uvedie fungl NOVÚ ZIMNÚ KOLEKCIU 2018. Escapewear tiež dojdu pozreť so stánkom a odprezentujú kolekciu Let It Roll. A určite na party zoženiete aj rôzne doplnky, vodné fajky a orientálny tovar, ktorý nám prinesie starý známy Bongoshop.sk.

Čo iné vám ostáva ako zapísať si tento dátum do kalendára a prísť si užiť naplno túto noc, hoc aj z opačnej strany Slovenska? Odpoveď poznáte sami.. 

Vidíme sa tam!!

TEXT: Lenka Ďurošková

PHOTOs: LIR PR, dnbwear.eu, archív Trident.sk

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info