DNB WEAR goes to Trident festival 2018 // Duchonka

Každým rokom sa tento super-feshi fesťáčik rozrastá a zdokonaluje. Mno a my predsa nemôžeme zaostávať!! Preto sme si pre vás pripravili aj my niečo, čo zažijete iba na ▼ Trident Festival 2018 // Duchonka!!


Minimálne vám odporúčame sa zastaviť na našom stage-i, ktorého line-up vyzerá asi takto (najdete v brožurkách festivalu a samozrejme ho nájdete aj na oficiálnych stránkach festivalu www.trident.sk.). Keď už tam budete, všimnite si, aký má stage "freš-ňu" design. Snažili sme sa ho tento rok zladiť s neurofunkovou tématikou, ktorej obľuba v našich končinách prevláda. A ako je vidno, tak nie len tam. Aj u nás v office. Tak sa nám to zapáčilo, že sme v tom istom duchu spravili aj neurofunkovú sériu v rámci novej kolekcie. Takže určite nakuknite do stánku, čo to, čo to... 


Ako sme už zbežne informovali, budeme predstavovať NOVÚ LETNÚ KOLEKCIU, ktorú uvidíte exkluzívne na Trident festivale!! Bude v nej kopec nových designov a strihov. Preto odporúčame aj toto nezmeškať, lebo sme ich nevyrobili privela. Snažíme sa vám regulovať šatníky, aby ste nechodili všetci v rovnakom a teda každý design v kolekcii má len určitý počet kusov a nebude ich už potom viac! 


Kde a kedy nas nájdete? No ako aj minulý rok, hneď pri vchode do areálu a naše služby budete môcť využívať počas doby, kedy je areál festivalu otvorený. viac info o otváracích hodinách na www.trident.sk. A kto nebol minulý rok na novom mieste na pláži, nech sa ráči dočítať v mapke. Prijímame platby v hotovosti aj kartou. 

 

Za ten čas čo robíme to, čo robíme, sme už spravili vážne vela rôznych zaujímavých vecí a ako to býva ostalo nám z niektorých po pár kusoch. Rozhodli sme sa teda, že to dovezieme tiež a podelíme sa s vami o posledné kusy niektorých týchto exponátov. A že vás tak ľúbime, dali sme na to ešte aj zľavu. 


+ drobné klebety na záver

  • Naše hostesky, ktoré sa budu pohybovať po areali, ti rozdajú rôzne materiály s výhodami, ktoré získaš iba na tomto festivale. Nikde inde!! 
  • Chystáme sa tu nafotiť aj nový lookbook s našim dvorným fotografom reefem, takže ak ťa zaujíma, ako niečo takéto prebieha, si nás najdi.. ;) alebo sa spýtaj v stánku..

A ďalšie možné a nemožné veci. Teraz máš teda ovela viac dôvodov, prečo isť na ▼ Trident Festival 2018 // Duchonka, takže dúfame, že sa vidíme.

DNBW TEAM

FESTIVAL INFO:

➤ Viac ako 150 artists na 4 stages

➤ Facebook event

Line-Up:
--- (Headliners billed A-Z) ---
A.M.C ● ADI-J ● AGRESSOR BUNX ● BENNY PAGE ● BLACK SUN EMPIRE ● EMPEROR ● HYBRID MINDS ● CHRIS .SU ● JADE ● LIMEWAX ● LUCY FURR ● MACKY GEE ● PYTHIUS ● REDPILL ● SKEPTICAL & SP:MC ● THRASHER ● THE PROTOTYPES ● THE UPBEATS ● MC RYME TYME ● NUKLEAR MC
--- (SK & CZ producers) ---
FORBIDDEN SOCIETY ● L PLUS ● CHANGING FACES ● KUTLO
SUBTENSION ● TRILO&MATYS ● THE PROPHECY ● DEPHZAC
EAR DRUM KRU ● SOUNDPHREAKERS ● PHONETICK ● SHMIDOO
--- (support DJS) ---
PIXIE ● LIXX ● BIFIDUS AKTIF ● KATO ● GOREBUG ● CENCO&DYKMAN ● BEATY ● GALAGHA ● OLIS BAKULU & SLIGHT ● LS3KE+MÁRIO BELÁK ● NECRO & PRESENTA ● CLIVE ● NERPH ● DCKDST ● ARRA ● HANZALL ● JAMIE S23 ● RAE ●TOM ROOT ● D-HIGH ● KAŠKO ● BONES ● BOOBOO ● PRONK ● STANLEE ● SOUNDS SPEECH ● NEORGE ● ENIGMA MOVEMENT ● SCREAMAKER ● KAVVA ● BASSING ● RON-X ● RAMIREZ ● TYSMO ● PAPLON+FIFILIP ● CONECT ● KILLING MACHINES ● FREEMAN ● LAST CONCLUSION ● CROSSDREED ● CERULO ● LEBKA ● ŠPÁNI ● JARDUUZZA ● CESTO ● STROHO ● BEAST JANE ● MOW 'N' MAX ● ROBX ● DANNYHELL ● LION DEE ● SLOFI ● GREGFRUIT ● DRUMMATIC ● SAMPLE LEE ● FRAGMENT ● POSITRON ● NEUTRAL ● MAGICA ● GRAWITY ● BAKY JNGLST ● DEPTH ● BFM ● BLK POSITIV ● DUBOG ● EIFEL ● SANX ● R&V£N ● DESP ● SWAROWSKY
+ 20 Contest Winners!

➤ VSTUPENKY / TICKETS: www.trident.sk/vstupenky
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info