DNB WEAR goes to UPRISING Festival 2018

Zlaté piesky tento rok, ako už 10 predošlých, ožijú a vzduchom sa budú niesť malebné piesne! Už zajtra! A my tam tento rok budeme tiež! 

Uprising tento rok velmi slušne poteší aj dnb fanúšikov, do pozície elektronického headlinera pribudol High Contrast Live. A nie len to.

Tento rok u toho budeme aj MY - DNBWEAR!! Takže nás nezabudnite pozdraviť v našom žlto-čiernom stánku. Berieme ako vždy novinky aj staršie oblečenie, praktické aj štýlové veci, ale hlavne berieme dobré srdiečko a úsmev na dlani.

Velmi sa tešíme na Lineup celého festivalu, ale je dobré pripomenúť (najmä dnb fanúšikom), čo ich na festivale tento rok čaká!

S bratislavským Uprisingom sa každoročne spája aj atraktívny elektronický line-up pre pokročilejšie nočné hodiny. Ani tento rok nespravili organizátori výnimku a na jedenásty ročník Uprisingu mieria 24.-25. augusta drumnbassové hviezdy z Veľkej Británie: Dub Phizix & Strategy a High Contrast live show. 

Okrem toho by ste nemali vynechať aj piatočné zatváranie Arena stage, kde sa tejto ceremónie zhostí náš soldier JIMMY DANGER. Bude na majku v mixe bratislavských homies MACAQUE!! A v našom stánku možeš rovno podporiť Jimmyho label AUDIO DANGER RECORDS a kúpiť si fungl nový merchandice!! 


Dub Phizix & Strategy nie sú žiadnou novinkou na dnb scéne. Zohratá dvojka má na konte hneď niekoľko kultových trackov, ktoré oslovili široké spektrum publika, ako bola napríklad spolupráca so Skeptical a ich výsledný Marka či Buffalo Charge. Dub Phizix stiera hranice medzi lámanými beatmi a ďalšími žánrami tak prirodzene ako iní dýchajú a s MC Strategy predstavili svoju show na všetkých kontintentoch sveta.


High Contrast je pojem už od neskorých 90. rokov. Svetový producent, vyhľadávaný širokým spektrom interpretov vrátane popovej Adele, Kanye Westa či DJ Fresh, si získal masívny prehľad v hudbe takým skromným začiatkom ako predajca v obchode s tanečnou hudbou. Odvtedy ušiel High Contrast kus cesty, vďaka spolupráci s legendárnou kapelou Underground sa dostal dokonca aj k príprave hudby na otvárací ceremoniál olympijských hier v roku 2012. A že má tento britský hudobník zmysel pre veľkolepú show, dokazuje aj svojou ospevovanou live show s kapelou, s ktorou prichádza vôbec po prvýkrát do našich končín práve na Uprising Festival.

Pódiá s oboma interpretmi budú zdieľať tento rok už ohlásené mená ako Lady Leshurr, Benny Page, Onyx & Dope D.O.D., Lee Scratch Perry & Mad Professor, Gentleman, Julian Marley, Mellow Mood či Inner Circle a množstvo ďalších.

... and many other, check full lineup here:
Uprising Dancehall Battle 2018
https://www.facebook.com/events/449808118820320/
____________________________
UPRISING FESTIVAL 2018
24.-25. August 2018
Bratislava, Slovakia

event: http://bit.ly/uprising2018-event
tickets: http://bit.ly/uprising2018-tickets

http://www.uprising.skhttp://www.fb.com/uprisingfestivalofficial

Vstupenky zakúpite aj v bratislavskom Re:freshi na Ventúrskej ulici a cez Citylife.sk.

Uprising Appka je online - vrhnite sa na ňu ????????
App Store: http://bit.ly/Uprising-App-itunes
Google Play: http://bit.ly/Uprising-App-google

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info