DNBWEAR goes to Let It Roll 2019

Už asi všetci vieme, na čo sa môžeme tešiť tento týždeň. Mega trojdňový DNB festival v Českej republike. Tento štvrtok sa všetci vidíme na letisku Milovice! O zoznam, čo si na fesťáku nenechať ujsť som sa pre teraz postarala ja. Na záver vás čaká malé prekvapenie, ktoré sme si pre vás s DNB wear tímom pripravili.

Nemôžeme chýbať na najväčšom DNB festivale na svete!

Letnú kolekciu 2019 sme si po prvýkrát predstavili na tohtoročnom Trident festivale. Priniesli sme úplnú novinku z kolekcie Drum and Bass Wear, a to dizajn pánskych kraťasov. Našu farebnú dvojkombináciu sme spoločne s logom patentovali aj do pánskych, dámskych tričiek a coolových dámskych šiat.

Na najväčšom DNB festivale sa od 1. do 4.8. môžete tešiť aj na pánske a dámske mikiny a samozrejme nadupané šiltovky, aby ste sa poriadne ochránili pred terajším ostrím slnkom.

Na čo sa teda môžete tešiť?

Osobne som si povyberala niekoľko úžasných producentov a DJs, ktorých by som si vypočula, ale keďže sa na festival nedostavím, bude mi potešením sa s tým zveriť aspoň vám. Vyberať si môžete až so siedmych stage medzi DJs a producentmi s spomedzi viac než 47 krajín. 

Už vo štvrtok to vyzerá, že noc bude dlhá. Na Temple stage to odštartujú od 18:00hod slovenskí Lixx a Changing Faces, ďalej v duchu domoviny pokračujeme o 20:00 na Shredder stage s DJ Trilo. 

Potom by som sa pripravila na vystúpenie môjho obľúbenca Mefjusa na Portal stagi o 1:00hod ráno, ktorý určite predvedie brutálne tvrdú DNB šou. 

Na Eve ’s garden stagi (btw good point za názov) by som si určite nenechala ujsť Koven o 2:00hod ráno a na záver prvého dňa by som si s radosťou ako vždy vypočula B- complex, ktorá zahrá o 4:00hod.

S odporúčaním na ďalšie dni sa môžete tešiť v piatok napríklad na DJ Kato, 3RDKND, pre nadšencov liquid DNB odporúčam Delta Heavy na Mothership stagi a o nič neprídete, keď na ňom aj zostanete. 

Určite by ma zaujímalo spojenie Sub Focus a Wilkinson, ktorí vystúpia pred polnocou, zaspomínala by som si na tých, kvôli ktorým som DNB začala počúvať, a to Pendulum s DJ setom. Postupne do rána by som si nenechala ujsť Noisiu nasledovanou The Prototypes.

V sobotu sa bude zrejme každý tešiť na Camo and Krooked, Hight Contrast, pravdepodobne aj s ich úžasnou vokálistkou a vystúpia aj dve duá z Anglicka, Hybrid Minds and Chase and Status.

Ak sa chystáš dojsť už v stredu, alebo štvrtok, tak si nechaj spríjemniť čakanie v radách na vstup do kempu a akreditácie a podobné úvodné aktivity hudbičkou z BASEMENT MOTHER SHIP, kde si okrem Basemenťákov zahrajú aj naši team members Mila_Mila207 a DCKDST?. 

Nájdeš ich tam v stredu 31.7.  15:00 - 20:00 a taktiež aj vo štvrtok 1.8. 14:00 - 20:00. Vraj si môžeš doniesť aj svoju nálepku a na znak unity ju nalepiť na BASEMENT auto, z ktorého sa bude hrať do prvého tanca! 

Za rýchlosť ťa v našom DNBWEAR stánku odmena neminie!

Čo myslíš, ako rýchlo môžeš byť na letisku v Miloviciach? Prvé drumy budeme počuť už o 16:00hod a existuje niekoľko možností ako sa do Čiech dostať. Pre 20 najrýchlejších sme vymysleli odmenu! Keď prídete do nášho Drum and bass wear stánku, tak pri nákupe jedného trička značky DNBLEAGUE dostanete druhé ZADARMO.

Musím vypichnúť, že sa nám podarila veľmi milá spolupráca. Na náš e-shop pribudne aj nová, ale pritom stará známa značka ZOMBIE CATS a exkluzívne ju uvádzame na Let It Rolle! Ku každému zakúpenému tričku dostanete aj nálepky Zombie Cats.. a možno sa vám podarí získať aj podpis! Ale máme k dispozícii iba 25ks, takže nemeškaje!

Tak si prídi pre svoju obľúbenú značku zo širokej kolekcie z radu Drum and Bass Wear, DNB Love, Trident, Coppa, Trilo a mnoho ďalších a zaži tri dni plné Drum and Bassu. Som zvedavá, koľko dní ho budeš v ušiach počuť ešte po festivale. :D

Celý DNBWEAR TEAM sa na teba už veľmi teší!

ONE LOVE

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info