Handbreak - Dephrecords 10years Label Night

Klubová sezóna 2017/2018 sa pomaly ale isto chýli ku koncu.

Posledná tohtosezónna, jediná drum&bassová klubová noc v Nových Zámkoch sa uskutoční presne v piatok, 13.4.2018 v obľúbenom W CLUB - Nové Zámky.

Zavŕšenie klubovej sezóny chcela Handbreak crew niečo extra - napríklad Official Label Night!! Jedna takáto príležitosť sa hneď aj naskytla, ani nebolo treba chodiť až tak ďaleko, konkrétne len do Brna. V Brne totiž už niekoľko rokov pôsobí vydavateľstvo, ktoré je známe ako drum&bassové, hoci prvý release na ňom bolo minimal techno. Vydavateľstvo, ktoré bolo založené a spustilo svoje pôsobenie práve tu u nás, v Nových Zámkoch. Vydavateľstvo, ktoré oslavuje už 10rokov, pôsobenia, desiatky releasov, desaťtisíce fanúšikov. Samozrejme, reč je o Dephrecords & DPH:LTD, ktorý vo svojom skromnom štúdiu v roku 2008 založil a dodnes vlastní už vtedy úspešný dj a producent Radoslav DEPHZAC Čepela, ktorý aj s labelom dlhodobo žije v Českej republike a ktorý ho osobne príde odprezentovať do svojho rodného mesta.

Ďalší pán na holenie, ktorý vystúpi pod záštitou značky Dephrecords & DPH:LTD, no pravidelne vydáva aj na značkách ako Renegade Hardware, NeurofunkGrid, Let it Roll recs., Modulate, Mindtech, Ammunition alebo Future Funk Music, miláčik publika a člen Drumatch crew KUTLO.

Nemenej dôležitým členom lineupu, takpovediac tretí headliner sa stáva po pol roku navrátilec z Dánska, reprezentant Nitrianskej Basement DnB crew - CUKER. Zvyšok lineupu ako tradične, efektne doplnia DJs z domácej HANDBREAK crew a poslednú klubovku v tomto roku uzavrie šikovný lokálny nováčik od bratov Junkrideovcov FRISHO.

Veríme, že bude po celú noc o zábavu postarané, už teraz tomu chýbate len vy, ľudia na parkete v dobrej nálade, družnej atmosfére pri skvelej muzike ktorú milujeme.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info