​Nová mini kolekcia s názvom RECYCLED je online!

.. aneb Začnime u seba.

Kedže sa vo svete dejú veci, ktoré sa naozaj dejú a rozhodne nemajú pozitívny vplyv na naše životné prostredie (..nech už je to u nás doma, alebo niekde inde na našej krásnej zemeguli),  rozhodli sme sa prispieť k zlepšeniu situácie a začať od seba.

Rozhodli sme sa začať u seba a zaradiť do nášho sortimentu produkty, ktoré sú vyrobené viac, alebo menej z recyklovaných materiálov. Okrem týchto sme do predaja uviedli aj tie produkty, ktore sú vyrobené z nezávadných materiálov, aspoň napomáhajú znížiť spotrebu materiálov, ktoré nám naše životné prostredie ohrozujú. 

Kolekcia RECYCLED je síce maličká, ale určite plánujeme do budúcna používať tieto "smart" riešenia aj v ďaľších kolekciách. Pomôž nám, sebe aj ostatným a ZAČNI OD SEBA tiež! 

Čo kolekcia RECYCLED prináša? 

Najväčším hitom tejto mini kolekcie sú LADVINKY zo 100% recyklovaných plastov. Polyester o hrúbke 300D. Vďaka tomuto módnemu doplnku chrániš svoje dôležité veci aj planétu. Má 2 zipy - predná kapsička a tajná zadná kapsička. Vyšité logo DNBWEAR na prednej strane. V troch farbách na výber. 

Taktiež úplnou novinkou v radách našeho sortimentu je HLINÍKOVÁ ŠPORTOVÁ FĽAŠA. Hliníkové fľaše boli originálne používané na turistiku. Sú totiž veľmi ľahké (majú cca 13gramov) a vodu udržia dlho v konštantnej teplote. Môžete ich navyše v „teréne“ použiť na ohrievanie vody. Stačí ich len položiť na vriace uhlíky.

Môžete tak prevariť vodu, alebo uvariť horúci nápoj. Hliníkova fľaša DNB WEAR je navyše vyrobená bez BPA. Súčasťou tohto produktu je karabína a skrutkovacie viečko. Stačí teda ak si ju zavesíš na ruksak, či opasok a môžeš vyraziť do prírody. 

Kedže podzimné počasie je veľmi premenlivé a nech už sa nám to páči, alebo nie, súčasťou tohto počasia je aj vietor a dážď. Hodí sa mať teda funkčnú a štýlovú bundu. V tejto kolekcii teda prinášame úplne NOVÉ UNISEX BUNDY! 

Ako prvá sa nám predstaví Ekologická sezónna UNISEX bunda s kapucňou na zip. Vyrobená z RECYKLOVANÉHO PLASTU - 8 PET fliaš na 1 bundu. Vetru vzdorná s bočnými kapsami na zip. Zipy s kovovým sťahovákom bez niklu. Kovové očká pre sťahovaciu šnúru bez niklu. Je lahká a neprefukne. Voda na povrchu sublimuje, takže je relativne nepremokavá. 

A poslednými novinkami z našej RECYCLED kolekcie sú BUNDY KANGAROO s klokaniou kapsou. Sezónna bunda z ľahkého materiálu. Relatívne nepremokavá a odolná proti vetru. A kedže niesme sexisti, je unisexová. Do predaja ju uvádzame v dvoch farbách - Olivová zelená a čierna pre čierne duše. 

Okrem klokanieho predného vrecka má aj bočné vrecká, ktoré sú vo vnútri spojené. Výborná voľba na sezónne prechádzky do prírody. 

STAY TUNED - týmto dropom ešte nekončíme!! O pár dní čakaj ešte ďalšie tričká a mikiny s novými dizajnami, ktoré ešte len prídu do nášho e-shopu!! 

  • TEXT: MILA 
  • PHOTO: DCKDST? akka LUPIC.
  • GRAFIKA: MILA
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info