Prvá fáza NOVEJ ZIMNEJ KOLEKCIE 2018 je vonku!

Dlho očakávaná nová kolekcia je už aj on-line. Teda jej 1. vlna. Velmi pekne sme ju, už tradične, odprezentovali na Slovenskom zimnom Let it rolle a teda by sa patrilo ju ukázať aj vám, našim internetovým fanúšikom.

DNB LOVE ARROW 

Spojenie mužského a ženského, jednoduchého a zložitého a klasiky a niečoho nového. To je prvý design od DNB LOVE, ktorý nie je čisto len pre ženy. Je pre všetkých, kto milujú DNB. V tomto jednom celku najdú niečo na seba ženy aj muži. Preto je zväčša unisex a čierno-biela. Všimnite si ale aj novej mikiny a jej strihu. Môže byť takéto niečo nové? Lahodí to tvojmu oku?

DNB WEAR CONSTELLATION

V akom znamení si vlastne narodený?! My v dnb wear teamu sme všetci shodou okolností v znamení DNB. Nedávno ho našli astronómovia aj na hviezdnom nebi. Odfotili sme ho a dali na trička.. :P Žartujem! No nápad to bol podla mňa vyníkajúci, lebo sa poriadne ešte nedostal ani do on-line sveta a už je skoro vypredaný.

Pre ženy sme vyrobili špeciálne tričká s intelektuálnym, ale uvolneným originálnym vzhľadom. Pre mužov sme zasa na stranu druhú vyrobili trička predĺžené, aby sme tak zachovali minimalny, ale pritom zaujímavý vzhľad celku. Potlač je vo všetkých prípadoch z predu v okuliaroch a v zadu velká potlač. Komu sa velmi páči, môže tento design nájsť aj na nových mikinách na zips, ktoré sú taktiež unisex a taktiež "minimálne-zaujímavé".

DNB LOVE TRIANGLES 

Špeciálna edícia, ktorá svieti pod UV svetlami. Vyberali sme pečlivo kombinácie a kontrasty farieb, aby sme aj v tomto prípade priniesli niečo nové. Tričká sú opäať volnejšieho strihu, aby tak vynikla masívna geometrická potlač. A v prípade mikín sme zvolili chrbtovú oblasť, aby tak vynikla aj vaša druhá strana.. ;)

DNB WEAR BASIC COLLECTION 

Basic collection je - verte či nie - najoblúbenejším designom zo všetkých. Všetci najradšej nosíte naše logo, za čo sme vám nesmierne vďační a ako vždy prizvukujeme, že je nám velkou cťou mať takýchto fanúšikov, ako ste vy. Preto sme chceli naoplátku niečo spraviť aj pre vás a vypočuli sme vaše prosby. MIKINY NA ZIP sú opäť v kurze a je jich dostatok. A nie len to, sú aj unisex. Ako skoro všetky, čo máme..

Aby sme zachovali krédo NOVEJ ZIMNÉJ KOLEKCIE 2018 a udržali jej tak "nový look" a pritom zachovali jej stálú "klasiku", musí sa tento feeling prejaviť aj v najhlavnejšej sérii z celej kolekcie. Niečo nové je teda viditeľné aj na našich BASIC tričkách a to, že sme hodili naše velké logo na chrbát! 

Podla mňa to celkom vypichlo celý zjav, takže za mňa len škoda, že to isté nemáme aj v dámskom. (Ale komu sa páči, dámy, malé velkosti sú na baby tiež dobre strihnuté, takže by som sa toho nebála. Ja pravidelne a radšej beriem mužské mega tričká, či tielka a nosím ich ako šaty k legínam.

DOPLNKY 

K novej kolekcii nemať doplnky, je ako nemať doplnky k novej kolekcii. To proste nejde dokopy. Takže v prvej vlne objavíte nie len zimné čapice, ale aj nejake šiltovky, zapalovače a iné. Keď na hory, tak "kulicha"! Alebo len tak do mesta, lebo je coooool-ich. ;) Zachovali sme rad handmade, tentokrat však so zatepleným vnútrom. Ale najdete aj nové melírované čapice s brmbolcom, ktoré už napohlad vyzerajú hrejivo. Nezabudli sme ani na "klasiku" a preto prinášame aj kolekciu tzv. "beanies". 

Pozrite si to bližšie na www.dnbwear.sk - mainpage. 

ONE LOVE a STAY TUNED! Zvyšok kolekcie je naceste! ;) 

  • TEXT: MILA 
  • FOTO: DCKDST, Wyrus

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info