Trident Family OA s A.M.C. bude poslednou bodkou za letnou sezónou!

Poslednou bodkou za letnou sezónou bude drum and bassový open air, ktorý sa uskutoční už v sobotu 31.8.2019 v krásnom prírodnom prostredí v tesnej blízkosti vodnej nádrže vo Veľkých Uherciach pri Partizánskom.

Ako už sám názov hovorí jedná sa hlavne o priateľské stretnutie takmer všetkých členovIII Trident.skcrew, ich priateľov a hlavne ľudí, bez ktorých byIII Tridentnebol III Tridentom - ich fanúšikov, pre ktorých je pripravený fajnový gulášik, grilovačka, opekačka, rôzne hry, beer pong a hlavne pestrý a nabitýline-up.

Tentokrát ti unikátne djské techniky a skillz predvedie špeciálny hosť, jeden z najlepších DJov súčasnosti, majiteľ Titan records a skvelý producent, čo potvrdzuje aj každoročne umiestnienie v TOP3 prestížnej ankety Drum and Bass Arena Awards - majster A.M.C !!!

Sekundovať mu budú DJs z bandičkyIII Trident,Drumatcha ďalší.

DNBWEAR na rodinnom stretnutí nemôže chýbať!

Nájdeš nás, ako obyčajne, v žlto-čiernom stánku, v ktorom ťa bude čakať vždy usmiata partia. Odniesť si môžeš ako obyčajne tričká, mikiny, tielka, šaty, tašky, kopec doplnkov, ponožiek a spodného prádla.

Leto je pre nás ešte stále v plnej paľbe a rozhodne svoju Tour po letných festivaloch ešte nekončíme. Niektore dizajny z novej Letnej kolekcie 2019 sa nám, aj vďaka tebe podarilo už vypredať. Ale nezaháľaj, stále je, z čoho vyberať. :) 

Privezieme teda čiastočne zverejnenú novú Letnú kolekciu 2019 druhá polovica je stále exkluzívne iba v našom dnbwear stánku. V priebehu týždňa budeme veci postupne publikovať na našom e-shope, takže odporúčame Stay Tuned. :)

Okrem novej kolekcie vozíme so sebou staršie kolekcie dnbwear, dnblove či dnbleague. Dokonca prinesieme stojan s poslednými kúskami, tak minimálne to treba prísť prehrabnut. Tento stojan sme zlacnili na 10€ za kus. :)

Výber je, ako vždy široký, je s nami sranda a nosíme zo sebou len pozitívny vibe. Tak nás dojdi aspoň pozdraviť. 

Budeme velmi radi. :) PS: Nová Letná kolekcia 2019 je TU!!  <<<< KLIK!!

POČASIE:

Predpoveď je zatiaľ veľmi priaznivá. Hlásia teplé počasie bez dažďa. Pevne veríme a dúfame, že to aj tak zostane. No aj keby sa objavil dážď sme pripravený! Areál sa nachádza z väčšiny na betónovej ploche, ponúka veľké prestrešené sedenie, dostatok altánkov a slnečníkov.

KÚPANIE

V tesnej blízkosti sa nachádza opravená vodná nádrž Veľké Uherce s krásným panorámatom a čistou vodou :-) Kúpanie je na vlastné nebezpečie.

MIESTO KONANIA:

Pohostinstvo "NA KAMENI" VEĽKÉ UHERCE

GPS: 48.5926592N, 18.4547833E

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info