Vidíme sa aj na Beats 4 LOVE

Len dva týždne ubehli od oznámenia obrovskej porcie umelcov na čele s držiteľom ceny Grammy, Rogerom Sanchezom. Tento unikátný multižanrový festival opäť predstaví viac ako 400 interpretov zo všetkých žánrov elektronickej tanečnej hudby na 13 stage-och. Tri roky po sebe získal tento festival ocenenie BESTCOOL FEST. Hmmmm.

My tuna samozrejme nemôžme chýbať. Veď čo by to bolo za festivalové leto bez Beats 4 Love. Je to najväčší festival tanečnej hudby v srdci Európy a je  situovaný vo velmi artovej industriálnej oblasti mesta Ostrava. Určite si to nenechajte újsť. Stojí to za to.

Čo sa týka našej produkcie, určite sa môžete tešiť na NOVÚ LETNÚ KOLEKCIU 2018, ktorú uvidíte ako jedni z prvých!! Je v nej kopec nových designov, strihov a nových kúskov oblečenia (šaty, kraťasy, bižuteria, atď.). 

Preto odporúčame nezmeškať aj toto, lebo sme ich nevyrobili privela. Snažíme sa vám regulovať šatníky, aby ste nechodili všetci v rovnakom a teda každý design v kolekcii má len určitý počet kusov a nebude ich už potom viac!

Za ten čas čo robíme to, čo robíme, sme už spravili vážne vela rôznych zaujímavých vecí a ako to býva ostalo nám z niektorých po pár kusoch. Rozhodli sme sa teda, že to dovezieme tiež a podelíme sa s vami o posledné kusy niektorých týchto exponátov. A že vás tak ľúbime, dali sme na to ešte aj zľavu. 

Súťaž

Ak sa ti naše veci páčia a chcel(a) by si niečo pekné od DNBWEAR v hodnote 30€ vyhrať, postupuj podľa návodu. Súťaž prebieha výlučne na festivale Beats4Love a teda končí jeho ukončením. Vyhlásenie súťaže bude v pondelok 9.7.2018.

  • 1. Odfoť sa na Beats for Love pri našom stánku.
  • 2. Postni si túto fotku na svoj facebook a napíš k nej Milujem DNBWEAR
  • 3. Pridaj označenie našej fanpage a #dnbwearsummer

A tak isto sa budú diať ďalšie možné a nemožné veci - ako na festivale. Teraz máš teda ovela viac dôvodov, prečo isť na B4L, takže dúfame, že sa vidíme. Tešíme sa!!

DNBW TEAM

 


Beats 4 LOVE 

Na Love stagei vystúpi Andy C, ktorý je zakladateľom najúspešnejšieho DnB vydavateľstva sveta RAM Records. Spoločne s ním na stagei vystúpi aj ďalší člen tohto vydavateľstva a človek, ktorého práve Andy C objavil a pomohol mu na vrchol! Sub Focus. Do ostravskej “Dolní oblasti Vítkovice” v júli zavíta iba dvadsať ročný DJ a producent Alan Walker, ktorý sa vo svete najviac preslávil hitom Faded.

Noví vystupujúci boli oznámeni v uplynulých 2 týždňoch aj pre populárny Reggae2Jungle stage. Spevák dancehallu a raggae, ktorý sa narodil a so svojim spevom začal na Jamajke- áno, ani Peppery nebude chýbať.

EDM & Trance stage predstavil druhé trancové meno, ktorým je Rodg- holandský DJ a producent vydávajúci na labeli Armada Music. Spolupracuje aj so samotným majiteľom tohto vydavateľstva - Armin van Buurenom. Ďalším headlinerom na tomto stage bude samotný Dannic- holandsky Dj a producent odchovanec labelu Revealed Recordings

Na Drum & Bass stagei sa predvedie rusko-ukrajinský DJský a producentský projekt, ktorý Vám snad ani nemusím predstavovať-TeddyKillerz. Tento rok sa na stage po prvý krát objaví novozélandské duo The Upbeats.

Oznámeniu posily sa dočkal aj Devastator & Hardstyle & Hardcore stage. Na ňom vystúpi Bass Modulators, holandská dvojica DJs a producentov.

Festival Beats for Love sa koná 4. - 7. 7. 2018 v industriálnom parku Dolných Vítkovic, Ostrava. Vstupenky sú aktuálne za 690 kč + poplatky predajcov. V predaji sú aj VIP vstupenky a vstupenky do Love campu. Všetky informácie nájdete na webových stránkách www.b4l.cz alebo na FB profile www.facebook.com/beats.for.love.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info