Za nami 2 dni a pred nami ešte ďalšie 2 dni BEATS FOR LOVE festivalu!

Pred nami sú ešte 2 dni festivalu Beats for love a zásoby merchu sa nám krátia. Ak máš záujem podporiť festival a chceš sa navliecť do niečoho cool, zastav sa u nás v Merchandise stánku pri hlavnom ING LOVE stage-i, alebo v LOVE CAMPe. 

Tento rok sa organizačný team BEATS FOR LOVE rozhodol, že po šiestich rokoch by už festival potreboval nové fresh logo. Teambuilding na Tomorrowland festivale bol pre nich motivačný a plodný. 

Výsledok ich snahy vidíme na každom rohu festivalu. Nové minimalistické logo sa premietlo teda i do nového merchandise festivalového oblečenia. Ja myslím, že sa im fakt podarilo. Čo na to vravíš ty? Páči sa? 

Niektoré z nových tričiek so spomínaným novým logom sme pre festival vyrábali my, DNBWEAR. Kvalitu si určite všimneš hneď, ako chytíš náš výrobok do rúk. Organická bavlna je šetrná nie len k životnému prostrediu, ale aj k tvojej pokožke.

Avšak okrem nového dizajnu na nových strihoch sprostredkovávame predaj aj minuloročného dizajnu, ktorý sa takisto velmi vydaril a míňa sa svetelnou rýchlosťou (už máme naozaj iba pár kusov). Napríklad šiltovky sa vypredali už včera, takže ti o nich ani nebudem rozprávať, aby si nebol smutný. :P 

V stánkoch s festivalovým merchom sa dobre zabávame aj na rôznych doplnkoch, ktoré si pre teba pripravili v produkcii. Cez steampunkové okuliare, ktoré super zapadajú do celého konceptu s areálom Dolních Vítkovic, - o ktorom sa nebojíme povedať, že je jedním z najoriginálnejších festivalových areálov na svete! - až po vejáre, svieťacie masky a prevleky, karimatky, fajčiarské potreby, sluchátka, nálepky a podobne. 

Z doplnkov by som vypichla ešte plátené tašky a batôžky. Vyzerajú nie len vkusne, ale sú aj velmi praktické, pre takéto festivalové prenášanie všetkých potrebných-nepotrebných vecí. 

Najviac však skoro všetkých návštevníkov zaujímajú náramky, ktorými tak priamo podporia organizáciu BEATS for Charity, ktorá tento rok podporuje dvoch ťažko chorých ludí, Honzu a Emmu. Celá čiastka (30,- czk) ide priamo na túto dobročinnú vec. Odporúčame teda aj tebe spraviť radosť niekomu inému a jedným vrzom aj sebe. 

My s našim stánkom však tiež nemôžme chýbať na takejto akcii! A kedže je areál mega veľký a ľudí je to tak isto mega veľa, zobrali sme stánky rovno dva! Jeden nájdeš klasicky pri DNB stage-i a druhý sme si dali vedľa hlavného Merchandise stanu oproti hlavnému stage-i. Tak nás dojdi pozdraviť. Tento krát sme tu mega veľký team! DNBWEAR TEAM rulezzzzzzzz!

Ak náhodou váhaš, či dojsť pozreť na tento najväčší hudobný festival v Česku a na Slovensku, ktorý sa za svoju krátku existenciu stal aj jednou z najväčších událostí elektonickej tanečnej hudby v Europe, neváhaj dlho a dojdi. Každý ročník stojí za to a je zážitok vidieť všetkých 14 stages, nespočet inštalácii, ale hlavne celý industriálny areál Dolních Vítkovic. 

Teším sa na teba! 

Mila

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info