DNB LEAGUE pod krídlami DNB WEAR

DNB LEAGUE pod krídlami DNB WEAR
31.08.2016 Tomáš Vyoral

DRUMANDBASS WEAR sa od 1. septembra stáva výhradným zastupiteľom DNB LEAGUE – prvej drum and bassovovej značky na svete!

1. septembra 2016 DRUMANDBASS WEAR oficiálne preberá distribúciu a managment legendárnej drum and bassovej značky DNB LEAGUE, ktorá bola prvá drum and bassová značka oblečenia na svete! DRUMANDBASS WEAR bude značku ďalej rozvíjať a starať sa o výrobu a predaj produktov DNB LEAGUE.
Odevná značka DNB LEAGUE vstúpila na svetový trh 14. októbra 2005. Na epickom krste značky vystúpili legendárni MC DET v špeciálnych „ligových“ back to back setoch dvojice djov Yukimura a Suki (Let i troll), Rich (Bass beat a Shin (Gardenzitty elders) s Katchou a Beastem67.

Značka DNB LEAGUE sa zamerala na voľný čas mladej generácie a jak názov predurčuje, hlavne na drum and bass a jungle štýl. V sortimente DNB LEAGUE sa objavujú dizajnové tričká, mikiny, čapice a doplnky. DNB LEAGUE od svetového uvedenia na trh obliekla tisíce fanúšikov drum and bassu takmer po celom svete. Objednávky neboli odosielané len do Európy, ale aj do Austrálie, na Nový Zéland a do USA. Trička DNB LEAGUE mojú v oblube aj prední djovia svetovej scény: Aphrodite, Ed Rush, Sigma, Nokie, Muffler …

Značka oblečenia DRUMANDBASS WEAR vznikla v roku 2015 a razantne vstúpila na drum and bassovú odevnú scénu. Mladá dravá značka oslovuje nielen priaznivcov hudobného štýlu drum and bass. Ich stránky a eshop hľadaj na www.dnbwear.eu. Objednávky posielajú do celého sveta za priaznivé ceny. Poštovné do Českej republiky je iba 4€.
Na jeseň chystá DRUMANDBASS WEAR novú kolekciu DNB LEAGUE s upliftovaným dizajnom, na ktorom spolupracuje s autorom a zakladateľom brandu www.dnbleague.com

Comments (0)

Leave a reply